Co děláme

Naše "mesidž"

Upřímný triko je tu pro sarkastické, ironické a přidrzlé jedince, kteří nejdou pro upřímnou myšlenku daleko. Vyžíváme se v sarkastických a někdy lehce nekorektních hláškách.)

Žádný grafický odpad

Ne všechna trička s vtipnou hláškou bývají nositelná. Vyhýbáme se přeplácané grafice a nečitelným fontům. Upřímný triko ladí k džínům, sukni, saku... Zkrátka ke všemu.

Férově k tobě, planetě a všem

No name tričko, co se vytahá nebo rozpadne po pár vypráních u nás nenajdeš. Nabízíme jen kvalitní certifikovaný textil od značky Stanley/Stella s GOTS sítotiskovým potiskem.

Všechny benefity
 • Kdo za tím stojí?

  Kdo za tím stojí? Lída Maršálková, v civilu copywriterka a vášnivá milovnice vína a pokojovek. Upřímný triko jsem stvořila jako ódu na spontánní a sarkastické lidi, ke kterým by jednou chtěla patřit.

 • Začalo to v červenci 2020

  Lockdown. Paralýza. Nad vodou mě drží sarkastické kamarádky. Říkám si, jak by bylo super být jako ony. Jenže na to nemám koule. Nemůže to říct někdo, nebo něco za mě?

 • Podzim 2020

  Tahle myšlenka mi nedá týdny spát. V hlavě se rodí nápad na Upřímný triko. Následující měsíce si píšu hlášky do sešitu a zjišťuju, jak se vůbec takový potisk triček dělá. Ven jdou první vzorky.

 • 26. listopadu, 19:22

  Nervózní, ale ready. Spouštím e-shop a říkám si, jaká je to kravina. 8. prosince nesu na poštu první objednávku! Valí se uragán objednávek a Vánoce jsou velká jízda.

 • Jaro 2021

  Celý jaro pendluju mezi prodejnou triček, tiskárnou a poštou. V únoru si pořizuju plotr, termolis a vyrábím doma v teplákách - dva týdny v kuse, po nocích, přes den dělám svou práci. Až do dubna, kdy padám na hubu.

 • Léto 2021

  Takhle to dál nejde. Trička od teď tiskne profi firma. K červencovým narozeninám si naděluju fulfilment centrum. Zase spím sedm hodin denně a mám víc času vymýšlet další upřímný věcičky.

 • Podzim 2021

  V říjnu potkávám první zákazníky na akcích a v ulicích. Povídám si s nimi. Oni mají radost. Já mám radost. Co víc si přát? V listopadu slaví Upřímný triko první narozeniny. Tetelím se radostí a těším se, co přijde následující rok!