Doprava a platba

DŮLEŽITÉ INFO K OSOBNÍM ODBĚRŮM: Vzhledem k situaci, která se v ČR právě odehrává kvůli pandemii Covid-19, jsou osobní odběry dočasně pozastaveny.

Objednávky vytvořené a zaplacené ve všední den do 13:00 předáváme dopravci v tentýž den (víkendové objednávky předáme v pondělí).

Objednávky vytvořené a zaplacené po 13:00 předáváme dopravci následující pracovní den. Doba doručení pak závisí na konkrétním dopravci –⁠ zpravidla 1 až 2 pracovní dny.

Adresa pro osobní odběr (vždy počkej na výzvu k odběru): Mail Step a. s., budova D2, Do Čertous 2760/10, Praha 9 – Horní Počernice, 193 00

Výdejní místo slouží pouze pro výdej zboží, vrácení zboží tu není možné. Objednávka bývá připravena do 6 hodin od objednání. Vždy, prosím, vyčkej na e-mail s výzvou k odběru. Okamžitý výdej objednávky není bohužel možný.

Ceny dopravy

Česká pošta Zásilkovna GLS Liftago expresní doručení po Praze 17-20:00 (všední den při objednání do 11:00) Osobní odběr Horní Počernice (všední den 9:00-16:00)
Při nákupu do 999 Kč 79 Kč 59 Kč 99 Kč 220 Kč 19 Kč
Při nákupu nad 999 Kč zdarma zdarma zdarma 220 Kč zdarma

Jak funguje expresní doručení po Praze s Liftago

Hledáš dárek na poslední chvíli? Tak to jsi na správném místě. Ve spolupráci s Liftago ti doručíme objednávku ve stejný den v rámci Prahy mezi 17.-20. hodinou (Liftago tě ještě přímo kontaktuje s bližším termínem). Jediné, co musíš stihnout je objednání a zaplacení do 11:00, abychom ti expres doručení dárku mohli garantovat.

Služba zatím funguje pouze v Praze a nevztahuje se na ni nabídka dopravy zdarma pro objednávky nad 799 Kč.

Platba

  • Převod na bankovní účet (Fio banka): 2501205601/2010
  • On-line platba (Stripe)

V případě převodu na bankovní účet počkáme 5 dnů. Pokud do té doby neuhradíš objednávku, tak ji stornujeme, ať si Upřímný triko může užít někdo jiný.

Kde a jak mohu uplatnit slevový kód nebo dárkovou kartu?

Nakupuju z počítače: Slevový kód či dárkovou kartu uplatníš v 2. kroku objednávky. Vpravo hledej pole Dárková karta nebo slevový kód. Nezapomeň kliknout na Použít, jinak se sleva nezapočte.

Nakupuju z mobiluSlevový kód či dárkovou kartu uplatníš ve 4. kroku objednávky, tzn. po zadání kontaktních údajů a výběru způsobu dopravy. Hledej pole Dárková karta nebo slevový kódNezapomeň kliknout na šipku, jinak se sleva nezapočte.

Na počítači hledej pole pro zadání slevového kódu vpravo nahoře.

Na počítači hledej pole pro zadání slevového kódu na záložce Platba.